Фотоуслуги и фототовары для каждого!
(032) 255-31-18
Пн-Сб 9.00-20.00 Нд 10.00-18.00

Цікаві місця на фотографіях. Міст Ракотцбрюке.

Цікаві місця на фотографіях. Міст Ракотцбрюке.

23 января 2018

«Коли люди бачать це фото, виникає перше питання: «Де це?». Міст Ракотцбрюке в народі називається «чортів міст», знаходиться він в парку Кромлау, Німеччина. Насправді, це не міст, а пам‘ятник, що зроблений із базальту, а особливість його в тому, що, разом із віддзеркаленням у воді, він утворює ідеальне коло, неначе це портал у інший світ.
Ця надводна кам’яна дуга була побудована в 1860 році і до цього дня вражає багатьох своєю диявольською точністю і мальовничим оточенням. Міст разом зі своїм віддзеркаленням утворює чітку окружність, незалежно від точки спостереження. Хоча, звичайно, важливу роль в цьому відіграє рівень води в річці.
За легендою, один малоуспішний архітектор уклав угоду з нечистим духом, який обіцяв допомогти йому створити незвичайний міст, але натомість вимагав душу першого, хто пройде по новонародженій переправі на інший берег. Нечистий вселився в людину і допоміг йому побудувати бажане. Коли міст був завершений, злий дух вийшов з тіла і став чекати свою "плату”. Хитрий архітектор пустив по мосту собаку. Від обурення нечистий кинувся у воду і його більше ніхто не бачив.