Фотоуслуги и фототовары для каждого!
(032) 255-31-18
Пн-Сб 9.00-20.00 Нд 10.00-18.00

Дизайн

Якісна фотокнига, з яскравим і стильним дизайном з кращих ваших фотографій, однозначно займе гідне місце у вашому домі. Це відмінний варіант оформлення всіх важливих подій: весільна фотокнига, дитячий фотоальбом або випускна фотокнига вашої дитини, сімейний фотоальбом, подорож за кордон, подарунок другу, історія кохання, портфоліо.
Також спогади про найважливіші моменти життя, зібрані і оформлені у вигляді фотокниги - безсумнівно, дуже хороший і неповторний подарунок.

Ми створимо дизайн фотокниги, згідно всіх ваших побажань. А потім виготовимо фотокнигу на сучасному обладнанні, з дотриманням вимог з друку і палітурки і в найкоротші терміни. Це прекрасний подарунок, з приводу, для Вас, а так само Ваших рідних і друзів.
Дизайн фотокниг - це індивідуальний підхід до кожного клієнта, якісна обробка фотографій і смислове розміщення їх у фотокнизі. У процесі оформлення фотокниги підбирається оптимальне рішення по розміщенню ваших фотографій на сторінках фотокниги.
Вартість дизайну від 70 грн. за сторінку, розворот.

День вашого весілля, народження малюка, випускний, подорожі, ювілей, фотосесія в студії - всі ці події гідні пам'яті, яку на довгі роки збереже для Вас фотокнига.

Ми оформляємо випускні фотокниги та фотоальбоми на будь-який смак і ціну.

Додатково про дизайн за тел. 096 633 4404